Baharda bunlar çantanızda olsun!

Bahar aylarında çantamızda bulunması gereken olmazsa olmaz ürünleri sıraladık. Çünkü biraz dengesiz olan bahar günlerinde ne yazık ki kötü tecrübeler edinebiliyoruz. Siz çok yorulmayın, düşünmeyin, biz sizin için yanınızda bulunması gerekenlerin listesiniz yaptık. İşte baharda çantanızda bulunması gereken can alıcı ürünler!

Bahar ayları, İlkbahar ihtiyaçları, Bahar kozmetik seçimleri, ilkbaharda güneş kremi, deodorant, makyaj sabitleyici sprey, ilkbaharda el bakımı, el kremi, kadınların çantasındakiler, Kadınların çantasında neler var, Kadınların çantasında neler olur
Bahar ayları, İlkbahar ihtiyaçları, Bahar kozmetik seçimleri, ilkbaharda güneş kremi, deodorant, makyaj sabitleyici sprey, ilkbaharda el bakımı, el kremi, kadınların çantasındakiler, Kadınların çantasında neler var, Kadınların çantasında neler olur

1 – Güneş Kremi

Bahar ayları ile birlikte yaz boyunca ve hatta sonbahar boyunca çantanızın olmazsa olmazı olacaktır güneş kremi. Özellikle bahar aylarında tahmininizden de kolay bir şekilde yanabilirsiniz ve canınız acıyabilir. Üstelik güneşin bahar aylarındaki yakıcı etkisi sandığınızdan çok daha kuvvetlidir.

2 – Dudak Nemlendiricisi

Havanın sıcak ve soğuk arasında gidip geldiği bahar aylarında dudaklarımızı çatlama gibi olumsuzluklara karşı korumak için sürekli nemli tutmamız gerekiyor. Bu yüzden de sezonun en önemli ürünlerinden biri dudak nemlendiricisi olacaktır.

3 – El Kremi

En az dudak nemlendiricisi kadar önemli olan el kremi, hava sıcaklıklarının sıcak ve soğuk arasında hızla geçiş yaptığı bu günlerde, ellerinizin kurumasını engelleyecek, yumuşacık olmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de baharda çantanızda olması gerekenlerden biridir.

4 – Deodorant

Bahar aylarında aniden havanın ısınması ve sizin sabahki soğuğa karşı kalın giyinmiş olmanız sebebi ile terleyebilir ve çevrenize kötü kokular yayabilirsiniz. Bu sebeple deodorant da bu tür durumlarda hayat kurtarıcı olacaktır.

5 – Makyaj Sabitleyici Sprey

Terlemeye bağlı olarak, özenerek yaptığınız makyajınız kolayca bozulabilir. Bahar aylarında hava sıcaklığının anlık olarak yükselmesi ise yüzünüzde terleme ve parlamalara sebep olabilir. Oysa bir makyaj sabitleyici spreyiniz varsa, korkmanız gereken bir durum söz konusu olmayacaktır.

Bu 5 ürün, bahar aylarında çantanızda olması gereken en önemli malzemeler olacaktır. Her biri adeta hayat kurtarabilir ve yanınızda taşıdığınız için asla pişman olmayacaksınız. Güzellik ve sağlığa dair daha pek çok ilgi çekici içerik için ise sizi hemen ilgili kategorimize alalım. Linke tıklayın ve işinize yarayacak bilgilerden faydalanın.

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir