Bovis Değeri Nedir? – Bovis Biometre

Bovis değeri, bir nesnenin ya da bir kişinin, hatta bir mekânın titreşim değeridir. Her nesnenin, kişinin ve mekânın bir vibrasyonel değeri vardı ve bu değer farklı şekillerde ölçülebilir. Bovis Biometre adı verilen titreşim ölçme yöntemi ile ise bahsettiğimiz Bovis değeri elde edilmektedir. Başta da söylediğimiz üzere basit bir tanım ile Bovis değeri, etrafımızdaki nesnelerin kişilerin ya da mekânların titreşim değerleri demektir.

Bovis değeri, Bovis değeri nedir, Bovis değeri ne demektir, Bovis değeri nasıl ölçülür, Bovis Biometre, Bovis Biometer, Bovis biometre nedir, Bovis Biometre nasıl kullanılır, Bovis değeri, Bovis enerji, Ayurveda
Bovis değeri, Bovis değeri nedir, Bovis değeri ne demektir, Bovis değeri nasıl ölçülür, Bovis Biometre, Bovis Biometer, Bovis biometre nedir, Bovis Biometre nasıl kullanılır, Bovis değeri, Bovis enerji, Ayurveda

Bovis Değeri

Bovis değerini önemli kılan ise o kişi, nesne ya da mekanın enerji durumunu ortaya çıkarıyor olmasıdır. Örneğin bir ortamın titreşim hızı, yani Bovis değeri, o mekanın enerji kalitesini de gösterir. 6500 Bovis birimin altında olan değerler, bizi olumsuz etkileyecektir. Dini mekanlara baktığımızda 8000 – 9000 Bovis birimi görüyor ve hatta bazı özel dini mekanlarda 13000 – 19000 bovis birim ile karşılaşıyoruz. Yediğimi yiyeceklerin de bir Bovis değeri olduğunu düşünecek olursak, yiyip içtiklerimizin 6500 bovis birimin üstünde olmasının ne kadar önemli olduğunu da anlayabiliriz.

Bazı yiyecek ve içeceklerin Bovis değerinden bahsedelim ve sizi biraz şaşırtalım. Un ve şeker gibi rafine ürünler 2000 – 4500 Bovis değerine sahiptir. Yani bizim için pek de iyi olmayan hatta olumsuz olan bir enerji demektir bu. Diğer taraftan domuz eti de yine 2000 – 4500 Bovis birim aralığında yer alan yiyeceklerdendir. Ayrıca diğer hayvanlarda da açık alanda gezip dolaşanların daha yüksek değerlere sahip olduğu, kapalı alanda beslenip büyütülenlerin ise daha düşük değerlere sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu da organik tavuk, organik yumurta gibi alternatiflerin enerjilerinin de yüksek olacağını anlamamıza sebep oluyor.

Son olarak ise her birimizin sorunu olan bilgisayar ve cep telefonlarından söz edelim. Bilgisayar ve telefonlar, ortalama 2000 – 3000 Bovis değerine sahiptir. Bu da bizim için olumsuz enerji yaydıkları anlamına geliyor. Yani mümkün olduğunca bu tür elektronik cihazlardan uzak kalmakta, en azından uyurken başucumuzda bırakmamakta fayda var.

Bovis değeri, titreşimler ve bu titreşimlerin hayatımıza etkileri noktasında oldukça önemli bir kavramdır. Bu tür ilgi çeken konular ve bilgiler için sizi Yaşam ve Seyahat kategorimize alalım. Ayrıca Sağlık – Güzellik bölümündeki içerikler de ilginizi çekebilir. Mesela Ayurveda ile tanıştınız mı?

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir