Ceket Yaka ile Feminen Ciddiyet!

Son zamanlarda, erkeklerin klasik ve vazgeçilmezi olan ceketler, kadınların moda anlayışı ile farklı havalara bürünüyor. Maskülen görünümün kadınlar arasında trend haline gelmesi ile erkeklerin takım elbiseleri kadınlara uygun hale geldi. Yetmedi, bu keskin çizgili ceket yakaları, zarif elbiselerin bir parçası oldu. Bugün öylesine yaratıcı tasarımlar görüyoruz ki, ceket yaka elbise modelleri denilince, birbirinden farklı tarzları temsil eden ancak aynı tip yakaya sahip elbiseler görebiliyoruz. İpekyol, Zara, Mango ve benzeri ünlü markalar ise sık sık bu tip parçaları koleksiyonlarında bulunduruyorlar. Ceket yaka elbiseler kadınlarda ciddi ve maskülen bir hava yaratıyor ve bu tip parçaları stiletto ve kırmızı ruj gibi feminen detaylar ile süsleyen kadınlar, bambaşka bir rüzgâr estiriyor.

ceket, ceket yaka, ceket yaka elbise, ipekyol, zara, mango, ceket yaka elbise modelleri, blazer elbise, ceket yakalı elbise, elbise uzun, uzun beyaz elbise, gömlek yaka elbise, gömlek yaka, gömlek, giysi, tasarım, moda, fashion, her şeye cevap

Görseller ile devam edecek olursak, blazer elbise modellerini daha net görebiliriz. Tek parça düz bir elbisenin yanında, bir yelek formunda ya da ceket şeklinde olup, mini elbise olan tasarımlar bu tarzı sevenlerin en favorileri. Çünkü görenleri şaşırtan bir hali var bu tasarımların. Basit bir ceket değil, süper mini ve son derece seksi bir elbise! İşte bu çarpıcı özellik, kendine güvenen kadınları etkisi altına alıyor. Ceket yaka elbise çeşitleri gördüğünüz üzere, farklı farklı tasarımlarda sunulabiliyor. Bu feminen ciddiyetin kısa ve uzun formları mevcut. Hem günlük kullanıma uygun hem de özel organizasyonlara uyum sağlayacak tasarımlar ile karşılaşabiliyoruz. Görselde gördüğünüz siyah ve uzun ceket yakalı elbise, son derece asil bir duruşa sahip. Özel etkinliklerde zarafetiniz ile dikkat çekebileceğiniz bir parça. Zaten elbise uzun olduğunda, ayrı bir ciddiyet ve zarafet anlamına gelir. Bu tip yaka detaylarının getirdiği ağırlık ise tasarımı bambaşka bir noktaya taşımış. Uzun beyaz elbise bir klasiktir ve yakışmayacağı hiç kimse yoktur. Gelinliği de çağrıştıran bu tip modeller gibi siyah ceket yakalı bir elbisenin de asil göstermeyeceği hiç kimse olmayacaktır.

ceket, ceket yaka, ceket yaka elbise, ipekyol, zara, mango, ceket yaka elbise modelleri, blazer elbise, ceket yakalı elbise, elbise uzun, uzun beyaz elbise, gömlek yaka elbise, gömlek yaka, gömlek, giysi, tasarım, moda, fashion, her şeye cevap

Ceket elbise modelleri, etek boyu ve yaka çeşidi anlamında farklılıklar gösteriyor ve size çokça seçenek sunuyor. Ayrıca pek çok kumaş türü de bu tasarımlarda kullanılabilir. Görsel gördüğünüz kadife, belki de bu tip bir elbise için çok akla gelmeyecek bir kumaş olsa da, nasıl harika bir sonuç ortaya çıkarmış değil mi?Yakalı elbise modelleri denildiğinde en çok gömlek yaka elbise modelleri akla gelir, ceket yakalı elbise belki çok akla gelmeyen bir grubu temsil edebilir. Ancak gömlek yaka elbiseler, genellikle günlük tasarımları temsil eder. Ceket yaka ise her zaman sizinle olabilir!

 

Diğer Moda ve Alışveriş yazılarımızı okudunuz mu?

Ceket Yaka ile Feminen Ciddiyet!” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir