En Güzel Yabancı Diziler – 2018 Yabancı Diziler ve Konuları

En güzel yabancı diziler serisi, her boş fırsatta izlenilebilecek İngilizce diziler ve benzeri alternatiflerden oluşuyor ve sizin için derlediğimiz bu liste en güzel diziler nelermiş gözler önüne seriyor. En iyi yabancı diziler sıralaması değerlendirildiğinde dikkatleri çeken ve hızla puanı yükselen 10 dizi karşımıza çıkıyor. İzlenmesi gereken yabancı diziler grubunda değerlendirilen bu 10 yapımı şimdi birlikte inceleyelim. Türkçe dublaj yabancı diziler arıyorsanız ya da en güzel yabancı diziler ve konularını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

En Güzel Yabancı Diziler Neye Göre Sıralanır?

En güzel yabancı diziler sıralaması, genel beğeniler temel alınarak yapılır. Yani en güzel yabancı diziler denildiğinde biliriz ki izleyenlerin büyük bir kısmı beğenmiştir. Bununla birlikte zevkler ve renkler tartışılmaz ve siz herkesin beğendiğini beğenmeyebilirsiniz de… Bu yüzden İngilizce dizileri incelerken, temel bilgileri almak önemlidir. Konu, imdb puanı gibi önemli kriterler dikkate alınmalıdır. Sözü çok uzatmadan hemen şimdi en güzel yabancı dizilere bakalım.

En güzel yabancı diziler, Yabancı diziler ve konuları, Dedektif dizileri, Güzel yabancı diziler
En güzel yabancı diziler, İngilizce diziler, En güzel diziler, En iyi yabancı diziler sıralaması, İzlenmesi gereken yabancı diziler, Türkçe dublaj yabancı diziler
  1. The Crown

Tarih severler burada mı? Güzel yabancı diziler arıyorsanız ve tarih de seviyorsanız, sizin için en güzel yabancı diziler arasında 1 numara kesinlikle The Crown olabilir. Kraliçe Elizabeth ve İngiliz tarihinin ilginç detaylarını, olaylarını izleyecek, İngilizce diziler izlemenin tam keyfine varacaksınız. Bu yüzden de 8,4 imdb puanı ile karşımıza çıkan, dolayısıyla da izlenmesi gereken diziler arasında yer alan The Crown listemizin başında yer alıyor. The Crown ve benzeri en güzel yabancı diziler sayesinde siz de boş zamanlarınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

  1. 13 Reasons Why

Ne kadar çok gündeme geldi, ne kadar çok konuşuldu ve dikkatleri üzerine çekti 13 Reasons Why. Yabancı gençlik dizileri arayanlara ya da en iyi yabancı diziler sıralaması içinde olsun yeter diyenlere, dram ve gizem sevenlere önerebileceğimiz bu dizi 2. Sezonunu oynuyor ve çokça takipçiye sahip. 7,2 imdb puanına sahip olan dizi, 1.sezonu biter bitmez en güzel diziler arasında anılmaya başladı. Yabancı diziler ve konuları ile ilgili bilgi vereceğimizi söyledik ama konu detaylarına çok fazla girip de spoiler vermiş olmak da istemiyoruz. Ancak genel olarak 13 Reasons Why, bir genç kızın intiharı ve sonrası süreci anlatıyor. Ayrıca dedektif dizileri sevenler için de belki farklı bir alternatif olabilir bu yapım.  1. La Casa De Papel

Belki de en büyük ününü Türkiye’de yaşamış olan bir yabancı dizi ile devam ediyoruz. Tabi ki La Casa De Papel! Yabancı diziler listesine baktığımızda kendisini görmememiz pek mümkün değil gibi. Çok seveni olduğu için böyle aslında. Eğer siz de en güzel yabancı diziler arasında yer alan bu yapımı izlemediyseniz, hemen başlamalısınız. Bir suç filmi olan La Casa De Papel, oldukça keyifli, merak uyandıran ve ilgi ile izlenen bir yapım. 8,4 imdb puanı da oldukça manidar zaten… Konusuna gelince biz Merkez Bankası soygunu diyelim ama siz klasik soygun dizilerini filmlerini canlandırmayın gözünüzde. Henüz gerçekleşti mi bilmiyoruz ama yakında Türkçe dublaj yabancı diziler arasında da yer alacağına eminiz.

  1. The Sinner

Korku dizisi, korku filmi izlemenin verdiği tadı bilir misiniz? Böyle en acı yemekleri yiyip de üzerine su içmemek gibi acılı ve ilginç olarak zevk veren bir olaydır. The Sinner da korku severlerin yeni gözdesi bir yapım. En güzel yabancı dizilerden bahsederken, korku dizisinden bahsetmemek olmazdı. 8,2 imdb puanı da oldukça yüksek bu arada. İzlemeden önce bu detaya da dikkat edebilirsiniz. İngilizce diziler izlemeyi seviyor ve bir de bu tarz yapımlardan hoşlanıyorsanız, hadi durmayın başlayın seyretmeye… Yabancı diziler ve konuları demiştik ama bu dizinin konusundan bahsetmek pek de uygun olmayacak gibi. Bizce siz doğrudan seyretmeye başlayın.

  1. Narcos

Yine son zamanların en ünlü ve en güzel yabancı diziler listesinde yer alan dizisi olarak değerlendirilen Narcos, bir La Casa De Papel olmasa da, son derece ünlü… En güzel diziler, insanı meraklandıran ya da sorularına cevaplar verenlerdir. Narcos da öyle… Pablo Escobar ve hayatının ilginç detaylarını göreceğiniz dizi oldukça yüksek bir imdb puanına sahip. 8 puan ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonları da gelmeye devam eden diziyi kesinlikle izlenmesi gereken yabancı diziler arasına alıyoruz.

  1. Orange Is The New Black

Yeni yapımlardan biraz daha geriye gidecek olursak, en iyi yabancı diziler sıralamasında olması gereken Orange is the new black ile karşılaşıyoruz. Son derece keyifli, eğlenceli bir kadınlar koğuşu dizisi. 8,3 imdb puanı ise pek de yadırganacak gibi değil. Türkçe dublaj yabancı diziler arasında yer alıp almadığından emin değiliz ama alsa güzel olurdu. Yabancı diziler listesinin olmazsa olmazlarından olan Orange is the new black, size güzel vakit geçirtecek, keyifli bir seçim olacaktır. Kesinlikle izleyin!

  1. The OA

Oldukça farklı, oldukça ilgi uyandırıcı ve tam da bilim kurgu meraklılarına hitap eden bir dizi olan The OA, 2017 yılında yayınlanmaya başladı. Dolayısıyla en yeni ve en güzel yabancı diziler arasında sıralanabilir. Güzel yabancı diziler izlemek, hoş vakit geçirmek ve izlediklerinizi düşünmek istiyorsanız, bu öyle bir dizi… Eğer dedektif dizileri arıyorsanız belki size hitap etmeyebilir ama yine de bir sırrın peşinden izleyiciyi de sürüklüyor olması sebebi ile tercih edilebilir. İngilizce diziler izlemek isteyenler için farklı bir alternatif olan The OA sizin de tercihiniz olabilir. Ayrıca en güzel yabancı diziler arasında yer almasının bir sebebi de 7,8 imdb puanı!

  1. Black Mirror

Modern zamanları eleştiren ve her bir bölümü ile sosyal medyadan dijitalleşmeye, bilgi kirliliklerinden algı operasyonlarına pek çok konuya değinen özel bir dizi var sırada. Black Mirror, farklı bir yapım olması sebebi ile en güzel yabancı diziler arasında yer almayı başarıyor. 8,9 imdb puanı ise gerçekten izlenmeye değer olduğunun göstergesi. Her bölüm birbirinden çok farklı ve farklı yaşanmışlıklar ile bağlantılı olarak ilerlediğinden, herkes için farklı beğeni seviyelerinde olabilir. En güzel diziler arasında yer alması dahi denemeye değer olduğundan bizce bir göz atın! Ayrıca yabancı gençlik dizilerini sevenler de belki bu kez bu tür bir dizi izlemeyi tercih edebilirler. Nihayetinde en güzel yabancı diziler arasında yer alan, son derece yüksek puanlı ve modern bir diziden söz ediyoruz.

  1. Homeland

Terör olayları, siyasi çatışmalar ve çok daha fazlasının işlendiği, belli karakterlerin beyinleri yıkanmış kişiler olarak ana karakter olarak karşımıza çıkması, tam da komplo teorilerine ilgi duyanların gönlünü çalıyor. Homeland, en güzel yabancı diziler arasındaki yerini 2011 yılından bu yana korumakta ve çok sevilmekte. 8,4 imdb puanı ise muhteşem! Yabancı diziler ve konuları sıralandığından konusundan da yüzeysel olarak bahsetmiş olalım ama asıl izlemeye başladığınızda konusunun güzelliğini anlayacaksınız. Türkçe dublaj yabancı diziler arasında yer almıyor bildiğimiz kadarıyla ama alsa eminiz ki herkes çok daha severek izlerdi. Eğer aradığınız bu tür bir yapım ise en güzel yabancı diziler arasında listelenen Homeland’ı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

  1. Life Sentence

Kanser, kanserle mücadele, yorucu ve uzun tedavi süreci… 8 senelik bir mücadelenin ardından hayata dönen ve iyileşen ana karakterimizin iyileştikten sonra çevresine verdiği manevi zararı görmeye başlaması, hayata ilginç bir pencereden bakmamızı sağlıyor. Bu yüzden de romantik yabancı diziler ile ilgilenenler, dram sevenler bu diziyi de sevebilirler. En güzel yabancı diziler arasında yer alan ve konusu ile farklılaşan yapım, en iyi yabancı diziler sıralamasında da yer alıyor. İzlenmesi gereken yabancı diziler listemizi burada sonlandırırken, en güzel yabancı dizileri tercih etmenin, sizin için zaman kaybının önüne geçecek bir hareket olduğunu hatırlatmak isteriz. İlginizi çeken türe göre hadi şimdi seçiminizi yapın ve dizi keyfine başlayın. İyi seyirler!

www.herseyecevap.com

En Güzel Yabancı Diziler – 2018 Yabancı Diziler ve Konuları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir