En Güzel Yılbaşı Hediyeleri – El yapımı, Ev yapımı, Sıcak, Samimi, Mutluluk dolu ve Unutulmaz!

En güzel yılbaşı hediyeleri, gönülden verilenlerdir. Maddiyat ise son plandadır. Verdiğiniz hediyeye sevginiz işlemeli, hediyenin amacı da budur zaten. Kişi hediyeyi eline aldığı anda o samimiyeti, sevgiyi hissetmeli, hediyeniz kalpten kalbe bir yol olmalı. Bir nehir olup akmalı. İşte o zaman hediyenin bir anlamı olur. İşte o zaman İslam’ın en güzel özelliklerinden biri olan hediyeleşmeyi de layıkıyla yerine getirmiş olursunuz. Yeni bir yıla giriyor olmak da hediye vermek için, sevdiklerimize sevgimizi ulaştırmak için güzel bir bahane olacaktır. Peki, hediye seçimimizi nasıl yapmalıyız, en güzel yılbaşı hediyeleri nelerdir? İşte sizin için bu konu üzerine çalıştık ve gerçekten anlamlı olduğunu düşündüğümüz hediyeleri bir araya getirdik. Ayrıca en güzel hediye paketi örnekleri için de ilgili yazımızdan faydalanabilirsiniz. Şimdi ise karşınızda en güzel yılbaşı hediyeleri

En güzel yılbaşı hediyeleri, En güzel yeni yıl hediyeler, Ev yapımı hediye, El yapımı hediye, En güzel hediye paketleri, Samimi hediyeler, Anlamlı hediyeler
En güzel yılbaşı hediyeleri, En güzel yeni yıl hediyeler, Ev yapımı hediye, El yapımı hediye, En güzel hediye paketleri, Samimi hediyeler, Anlamlı hediyeler

En güzel Yılbaşı Hediyeleri

1 – Son zamanlarda cilt bakımı ürünlerini evde üretmeye başladık. Çünkü içinde kimyasal barındırmayan ve doğal olan ürünleri kullanmak istiyoruz. Sevdikleriniz için de bu özeni gösterebilir ve onlar için ev yapımı cilt kremi hazırlayabilirsiniz. Böylece soğuk kış aylarında cildini doğal ve sevgi dolu bir krem ile nemlendirip koruyacak, her kullandığında da sizi hatırlayacak. Bazen gün içerisinde yüzünün gülmesinin sebebi bile siz olabilirsiniz bu hediye ile.

2 – Sıcak içecekler, çay, kahve, sıcak çikolata ve hatta boza gibi çeşitli içecekler kış aylarında harika gider. Hele de yağmur yağıyor, kar yağıyor ve sizin güzel manzaralı bir pencereniz varsa, sizden şanslısı yoktur. İşte bu keyfi sevdiklerinize de yaşatabilirsiniz. Çeşitli sıcak içecekler ve de şık bir kahve kupası ile ona özel bir paket hazırlayabilirsiniz. Hatta belki bir de güzel kitap eklersiniz yanına, okurken sizi hatırlar.

3 – Her ne kadar klasik bir hediye gibi görünse de atkı, şapka, eldiven üçlüsü güzel bir hediye olacaktır. Hatta klasik olmasına karşın en güzel yılbaşı hediyeleri arasındadır. Kim soğuk kış günlerinde sıcacık bir şala sarınmaktan ve ellerini sıcacık bir eldiven ile ısıtmaktan hoşlanmaz ki? Hele de bu kişinin tarzını biliyorsanız, ona uygun seçimler yapabilirsiniz.4 – Sıcak su her zaman dinlendiricidir. Bu yüzden sıcak bir duş tüm yorgunluğumuzu alır. Bu yüzden kaplıcalar çokça tercih edilir. Siz ise sıcak bir banyo keyfine sebep olacak ürünleri bir hediye paketi haline getirebilirsiniz. Banyo tuzu, aromaterapi yağları, bath bomb, nemlendirici küvet yağları ve vücut losyonları ile soğuk kış günlerinin yorgunluğunu, sıcak bir banyo keyfinde bırakmayı sağlayan bir set en güzel yılbaşı hediyelerinden biri olacaktır.

5 – Parfüm, klasik ve maddi bir hediye gibi görünebilir ama kokuların aynı zamanda hatıralar olduğu unutulmamalıdır. Bu sebeple hediye alacağınız kişi için özel olan bir parfümü tercih edebilirsiniz. Bu koku onun için en güzel yılbaşı hediyesi olabilir.

6 – Kokuların ve ışığın büyüsünden faydalanabilirsiniz. Kış gecelerine en çok yakışan, mis kokulu mumlardır. Güzel mumlar ile sevdiklerinizin keyifli akşamlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

7 – Sürpriz yumurtalar, küçük büyük herkes için bir sürprizdir ve yetişkinlerin de kendini adeta bir çocuk gibi şen hissetmesini sağlar. Bu yüzden belki de bazı sevdikleriniz için en güzel yılbaşı hediyesi sürpriz yumurta dolu bir sepet olabilir. Ne dersiniz?8 – Motive edici sözler kavanozu ise etkisi yıl boyunca sürecek bir hediye olabilir. Bu yüzden de en güzel yılbaşı hediyelerinden biri olacak, bu kişi ile olan bağınız daha da sağlamlaşacaktır. Güzel bir kavanoz içerisine motive edici sözler yazdığınız kâğıtları doldurun ve onun her ihtiyacı olduğunda sözleriniz ile yanında olmuş olun. Hazırlaması kolay ve masrafsız ama etkisi çok büyük bir hediye olacaktır.

9 – Ev yapımı kurabiyenin lezzeti tartışılmaz. Hele de tarçın ve zencefilli kurabiye tam kış lezzetidir. Yeni yıl zamanlarına da çok yakışan bu kurabiyeleri sevdikleriniz için yapabilirsiniz. En güzel yılbaşı hediyelerinden olacaktır.

10 – Son önerimiz ise hem insanın stresini alan, hem canlı olan, hem de insana yaşama enerjisi veren bir hediye. Canlı çiçek ya da evde bakılabilecek bir ağaç fidanı. Limon olabilir, mandalina olabilir, kahve ağacı olabilir… Seçim size kalmış. Belki şifalı Aloe Vera bile güzel bir yılbaşı hediyesi olabilir. En güzel yılbaşı hediyeleri listemizi sonlandırırken, hediyenize sevginizi iliştirmeyi unutmamanızı hatırlatmak istiyoruz.

Sevdikleriniz ile aşk, sevgi, sağlık ve huzur dolu nice yıllar geçirmeniz dileğiyle. Dualarınızın gerçek olacağı bir yıl olması dileğiyle…

www.herseyecevap.comEn Güzel Yılbaşı Hediyeleri – El yapımı, Ev yapımı, Sıcak, Samimi, Mutluluk dolu ve Unutulmaz!” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir