En İzlenesi Youtube Kanalları! – İzlediğinize pişman olmayacaksınız.

İzlenesi Youtube kanalları artık en önemli günden konusu bile olabilir. Youtube kanalları nasıl bir tutku, nasıl bir Trend haline geldi böyle… Siz de Geleceğe Dönüş’te gelecekte herkesin bir televizyon kanalı olduğundan bahsedildiğini hatırlıyor musunuz? Sanırım söz edilen geleceğe varmak üzereyiz. Bugün herkesin tutkusu olan Youtube’ta kimisi yayıncı kimisi seyirci ama sonuç olarak Youtube kesinlikle hayatımızın merkezinde yer alıyor. Peki, en izlenesi Youtube kanalları hangileri? Elbette zevkler, hobiler, beğeniler bu konuda belirleyici ama izlenesi Youtube kanalları listemize bir göz atarsanız pişman olmazsınız. Bu arada teknolojiye dair ilgi çekici daha fazla içerik için sizi teknoloji bölümümüze alalım. Şimdi sırada izlenesi Youtube kanalları var.

En izlenesi youtube kanalları, en güzel youtube kanalları, en iyi youtube kanalı, youtuber olmak, youtube videosu çekmek, barış özcan, yağmur arat, emre durmuş, gezigezive, idil ertürkler, damla toral, cep hikayeleri
En izlenesi youtube kanalları, en güzel youtube kanalları, en iyi youtube kanalı, youtuber olmak, youtube videosu çekmek, barış özcan, yağmur arat, emre durmuş, gezigezive, idil ertürkler, damla toral, cep hikayeleri

İzlenesi Youtube Kanalları Listesi

İzlenesi Youtube kanallarında çeşitlilik sağlamaya çalıştık ve pek çok ilgi alanına göre en iyileri, en hızlı yükselenleri seçmeye çalıştık. İşte hoşlanabileceğiniz Youtube kanalları!

1 – Barış Özcan

Aslına bakarsanız hala Barış Özcan ile tanışmamış olabileceğinizi düşünmüyoruz. Ama eğer böyle bir boşluk anınıza denk gelmiş ya da çeşitli aksilikleri üst üste yaşamış izleyememişseniz daha fazla geç kalmayın da kanalına bir göz atın deriz. İlham verici, ufuk açıcı, düşündürücü, kişisel gelişime, potansiyelini kullanmaya, dünyayı anlamaya yönlendiren… Kısacası kelimelerin yetmediği bir kanal… Barış Özcan’ı kesinlikle tanımalısınız!

2 – İdil Yazar

İzlenesi Youtube kanalları listesinin en tatlı, en sevimli, en yetenekli isimlerinden biri… Hem harika tariflerini, harika anlatımı ile sunuyor, hem de sempatik hali ile sanki mutfağınızdaymış gibi hissetmenizi sağlıyor. İyi tarifler istiyorsanız İdil Yazar izleyebilirsiniz.3 – Refika’nın Mutfağı

Refika için ne söylesek az. Öyle sempatik, öyle candan, öyle eğlenceli ve öyle usta bir iş aşçı ki! Sizin için Tavuk Dünyası ile de yarışır, dünya devi Fast Food’çulara da karşı koyar. İzlenesi Youtube kanallarının da kralıdır. Öğrencilere özel tarifleri ve önerileri ile gerçekten muhteşem. Tabi bu arada Burak’ın Ekmek Teknesi ve Leyla’sını da unutmamak gerek. Tıpkı İdil Yazar gibi o da pek çok ünlü ismi mutfağında ağırlıyor, keyifli videolar hazırlıyor.

4 – TRT Arşiv

İzlenesi Youtube kanalları arasında en enteresan olanlardan biridir TRT Arşiv. Çünkü tarih sevenlere öyle güzel videolar sunuyor ki, tarihi birebir yaşıyormuş hissine sahip olabiliyorsunuz. İstediğiniz, merak ettiğiniz dönemlere doğrudan TRT yayınları ile tanık olabilirsiniz.

5 – Cep Hikâyeleri

Sıradan insanların sıradan gibi görünen ama her biri farklı bir dünya olan hikâyelerini belgesel tadında izleyebileceğiniz ve hayatın görünmez detaylarının bir anda göründüğünü düşüneceğiniz videolar ile karşılaşacaksınız. Cep hikâyelerinin her birinde bir hayat hikâyesi başrolünün kendi cümleleri ile anlatılıyor.

6 – Çağla Şikel

Bu kadar sempatik olduğunu belki de hiç bilmiyordunuz. Çağla Şikel’i kendi gibi görebileceğiniz eğlenceli videolar, öğretici içerikler ve keyifli zaman geçirebileceğiniz bir kanal… İzlenesi Youtube kanalları arasında yer alıyor.

7 – Bir Yemek İste Suat Durmuş

Çokça yemek kanalına yer veriyoruz belki ama Suat Durmuş’un anlatımı ile tarifler inanılmaz cezbedici oluyor ve samimiyetini de hissediyorsunuz. Üstelik eminiz ki siz de et pişirmeyi Suat Durmuş’tan öğrenebilirsiniz.8 – Damla Toral

Dikişe meraklı olan kendi giysilerini kolayca kendi kendine dikmek isteyenler için harika bir alternatif. Farklı bir alanı ve konusu olması sebebi ile İzlenesi Youtube kanalları arasında olması gerekir diye düşündük.

9 – Elif Kaya ile Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşama dair öyle ilginç bilgiler edineceksiniz ki… Üstelik uzmanından. Bu yüzden sağlıklı yaşama meraklı olanların kesinlikle izlemesi gerek. Bu kanalda mutlaka ilginizi çekecek bir şeyler bulacaksınız.

10 – Duygu’nun DIY Günlüğü

DIY projelerine meraklı olanların zaten bildiği bir kanal ama bilmeyenler için listemizde yer alsın istedik. İzlenesi Youtube kanalları arasında yer vermezsek, kendin yap projelerine meraklı olanlar için önemli bir ismi atlamış oluruz.

11 – Aras Barlas

Güzellik videolarına, bakım önerilerine alışkınız ama erkek bakım önerileri ile çok karşılaşamıyoruz. Aras Barlas işe Youtube’ta bu eksikliği dolduruyor. Metroseksüel erkek nasıl olur, erkek bakımının sırları, ürün önerileri ve çok daha fazlasını burada bulabilir, harika öneriler ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda rakibi yok adeta, kesinlikle izlenesi Youtube kanallarından biri!

12 – İlkay Zaman

Amerika’da yaşayan ve Amerika’ya dair ilgi çekici paylaşımlarda bulunan İlkay Zaman, aynı zamanda hayatından kesitler ya da Amerika’da yaşayanların hayatlarından kesitler sunuyor. Amerika’ya ilgi duyanlar için güzel bir kanal diyebiliriz.13 – Sergul Kato

Vlog izlemeyi seviyor, Japonyayı merak ediyorsanız, samimiyeti ile yıllardır takip edilen, çokça sevilen Sergül ile tanışmalısınız. İzlenesi Youtube kanalları arasında adından söz etmesek büyük bir eksiklik olurdu…

14 – Yağmur Arat

Dünyayı gezme maceralarını izleyebileceğiniz Yağmur Arat, hem bilgi verici videolar hazırlıyor ve dünya turunda merak ettiklerinizi cevaplıyor, hem gezdiği gördüğü yerleri paylaşıyor. Sempatik, samimi hali ise kanalını daha da izlenesi kılıyor.

15 – Emre Durmuş

Tabi Yağmur denilince Emre’yi unutmak mümkün değil. Aynı samimiyeti ve sıcaklığı Emre Durmuş’un videolarında da hissedebiliyoruz. Bu yüzden izlenesi Youtube kanalları arasında bahsetmezsek olmaz.

16 – Başak Kablan

Biraz ilginç, biraz düşündürücü, biraz merak uyandırıcı… Çok söze gerek yok, bir izleyin kendiniz karar verin. Başak Kablan, izlenesi Youtube kanalları arasında…17 – İdil Ertürkler

Yeni sayılabilecek bir kanal olmasına karşın İdil, doğala olan tutkusu ile ilgi çekici videolar hazırlıyor ve hızla takipçi kitlesini artırıyor. İdil’den kendi parfümünüzü, kreminizi yapmayı öğrenebilir, daha iyi bir yaşam için pek çok öneri alabilirsiniz.

18 – Gezigezive

İşi gücü, malı mülkü bırakıp dünya turuna çıkan bir çiftin maceraları… Sizce de çok heyecan verici değil mi? En izlenesi Youtube kanallarından biri olduğunu düşünüyoruz.

19 – Jonna Jinton

Kuzey kültürüne, kuzey ışıklarına, doğaya, müziğe dair her şey burada… Jonna Jinton videoları insanı ister istemez bir huzura davet ediyor. İlginizi çekebilecek videolar ile karşılaşabilirsiniz bu kanalda.

20 – Dünyadan Sesler

En güzel şarkılar, unutulmuş ezgiler, ruhu besleyen sesler… Dünyanın her yerinden, her dilde en güzel şarkıları dinleyebilir, Dünyadan sesler ile huzuru hissedebilirsiniz. En izlenesi Youtube kanallarından bahsediyor olsak da, aslında bu kanal için en dinlenesi sıfatını da kullanabiliriz.

Teknolojiye dair daha fazla ilgi çekici içerik için siz de ilgili bölümümüze uğrayın. Pişman olmayacaksınız. Zamana karşı koymak mümkün değil ve teknolojinin bize getirdiği yenilikleri de ilk buradan öğrenebilirsiniz.

www.herseyecevap.comEn İzlenesi Youtube Kanalları! – İzlediğinize pişman olmayacaksınız.” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir