Haftanın Do It Yourself Projesi! – Oyuncaklardan kitap desteği

Do it yourself kavramı öyle bir hayatımıza girdi ki, bir hobi olarak bunu yerine getirmeye başladık. Oysa insan yaşamı için yeni bir kavramdan söz etmiyoruz. Özellikle kadınların geçmişten günümüze sürekli farklı malzemeleri değerlendirip bir şeyler yaptığını biliriz. Belki zorunluluk ve ihtiyaçlar sebebi ile yapılmış ancak sonuçlar her zaman harika ve de eşsiz olmuştur.

her şeye cevap, kitap desteği, kitaplık, kitap, kitap tutucu, book, kitap ağırlığı, oyuncak, diy, kendin yap, do it yourself, el yapımı, ev yapımı, homemade, fil, ağırlık, hediye, hediye fikirleri,

Bu gün ise el yapımı, ev yapımı kavramları çok değerli… Emek verilen her şey büyük bir değer taşıyor. Dolayısıyla biz de boş zamanlarımızı bu tip işlere veriyoruz. Belki evimizi, odamızı özelleştirmek için, belki de sevdiklerimize eşsiz bir hediye hazırlamak için bu işe girişiyoruz. Fikirler ise gırla… Kendin yap fikirleri öyle çok ve öyle çeşitli ki, insanın aklı gidiyor. İşi gücü bırakıp her birini denemek istiyoruz adeta. Biz de biraz zamanınızı çalmak için size harika bir yazı dizisi hazırladık. Her hafta birbirinden güzel kendin yap projeleri ile karşınızda olacağız.Gelelim bu haftanın projesine… Havalar hala sıcak olsa da, son baharın yaklaştığı aşikâr. Sonbahar denilince de ilk akla gelen kitaplar oluyor. Tam da kitap okuma mevsimi değil midir, son bahar? Biz de kitaplarınızı düşündük ve harika bir aksesuar önerisini paylaşalım istedik. Kitap desteği yapıyoruz! Görseldeki harika kitap desteklerini yapmak son derece kolay… Kitap desteği yapımı hakkında size temel bilgileri verdiğimizde eminiz ki sorunsuzca sonuçlandıracaksınız.

her şeye cevap, kitap desteği, kitaplık, kitap, kitap tutucu, book, kitap ağırlığı, oyuncak, diy, kendin yap, do it yourself, el yapımı, ev yapımı, homemade, fil, ağırlık, hediye, hediye fikirleri,

İhtiyacınız olan malzemeler; hayvan figürlü oyuncak ( D&R ve pek çok oyuncakçıda istediğiniz hayvan figürünü bulabilirsiniz.), akrilik boya, oyuncağa uygun ölçüde kesilmiş ağır bir tahta, sağlam bir yapıştırıcı.

Oyuncağı aldıktan sonra, akrilik boya ile boyayıp hemen kurumaya bırakabilirsiniz. Hazır olan tahta parçasını da yine aynı şekilde boyayıp kurumaya bırakın. Bir alternatif olarak da önce tahta ile oyuncağı istediğiniz kompozisyonda birbirine yapıştırabilirsiniz. Boyama işlemini bundan sonra yapabilirsiniz. DIY projenizin sonucu etkilemeyecektir bu işlem değişikliği.

Bu kendin yap projesi ile belki de yeni yeni fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tip oyuncaklar ile harika biblolar yapabilirsiniz. Sık sık internette karşılaşıyoruz, pek çok kişi kendin yap hediye fikirleri gibi araştırmalar ile sevdiklerini mutlu etmenin peşinde. Bu tip bir kendin yap etkinliği hem size harika vakit geçirme imkânı sağlar, hem de eşsiz bir hediye ortaya çıkarır.Haftanın Do it Yourself projesi olan oyuncaklardan kitap desteği yapımı, işte bu kadar basitti. Hızlıca yapmak mümkün… Boyanın kurumasını beklemek ise biraz can sıkıcı ve heyecanlı olabiliyor. Kurumasını beklerken kitap okumaya ne dersiniz. Mesela okumadıysanız 1Q84 harika bir seçim olabilir. Ayrıca bu tip tuğla misali kitaplar için hazırladığınız kitap desteği çok uygun olacaktır.

1Q84 Neden Okunmalı? 

Geçen haftanın Kendin yap projesi için ise buraya tıklayın!

Haftanın Do It Yourself Projesi! – Oyuncaklardan kitap desteği” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir