Lavanta Köyü ve Benzersiz Bir Gezi

Lavanta köyü turları, son yıllarda adeta bir trend haline geldi. Pek çok kişi, özellikle lavanta sezonu başladığında Lavanta köyü turu gerçekleştirmeyi arzu ediyor. Kimileri ise düğün fotoğraflarını burada çektirmek istiyor ve özel günlerini burada ölümsüzleştirmeyi arzu ediyor. Peki, lavanta köyü nerede? Lavantalar arasında mis kokulu bir gezinti yapmak için hangi rotayı izlememiz gerekiyor? Hadi lavanta köyü keşfini birlikte yapalım!

Lavanta, Lavanta köyü, Lavanta köyü nerede, Lavanta köyüne nasıl gidilir, Isparta lavanta köyü, Ispartanın lavanta köyleri, Lavanta köyleri, Lavanta tarlası, Lavantalı düğün çekimi, Lavantalı düğün fotoğrafları

Lavanta Köyü Nerede?

Lavanta köyü denildiğinde, mis kokulu gülleri, uçsuz bucaksız lavanta tarlaları ile bilinen Isparta ilk akla gelen oluyor. Isparta’nın da özellikle Kuyucak köyü, son zamanlarda lavanta köyü olarak ünlenmiş durumda. Özellikle güney sahillerine tatile gidenler, mutlaka Isparta’nın Kuyucak köyüne uğruyor ve sosyal medyada da çokça lavanta köyü paylaşımı karşımıza çıkıyor.

Ancak lavanta köyü denildiğinde sadece Kuyucak köyü akla gelmemeli. Aynı zamanda aynı bölgede yer alan Kuşçular köyü ve Çukurören köyü de lavanta köyü olarak biliniyor. Yani yolunuz bu tarafa düşerse ve yoğun kalabalık ile karşılaşırsanız, diğer köyleri ziyaret etmeyi de düşünebilirsiniz. Emin olun ki her lavanta köyü birbirinden güzel manzaralar sunacaktır size. Tatilinizi lavanta köyü ziyareti ile zenginleştirmek için siz de şimdiden planınızı yapın ve navigasyona Isparta’nın lavanta köylerini ekleyin. Isparta’nın lavanta köyleri, günümüzde Türkiye’nin en önemli turistik rotalarından birini oluşturuyor. Bu sebeple yola çıkmadan önce programınıza lavanta köyü eklemesi yapmanız yerinde olacaktır.

Seyahate dair daha fazla içerik, gezmeyi sevenler için daha fazla rota için ise yaşam ve seyahat köşemize göz atabilirsiniz. Örneğin, Bursa’da kısa ama keyifli bir gezi gerçekleştirebileceğinizi biliyor musunuz? Sadece 2 günde, harika bir Bursa turu nasıl yapılır öğrenmek için hemen linke tıklayın.

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir