Mümine Yıldız Kimdir? – Deli Anneden İnce Hayat

Mümine Yıldız, öyle naif öyle güzel bir ruh ki, sözlerinin insanı cezbetmemesi mümkün değil. Deli Anne bloğu ile hem Türkiye’de hem de İngiltere’de çokça okunan ve takip edilen Mümine Yıldız, TRT’den belgesel teklifi almış, pek çok yayınevinden de kitap teklifi almıştır. Diyarbakır doğumlu olan Mümine Yıldız, Müslüman bir Matematik mühendisi olarak dünyanın farklı yerlerinde yaşamış,  muhteşem evlada sahip bir annedir. Bugün ise hem kitapları, hem de sosyal medya hesapları ile paylaşımda bulunuyor, gün geçtikçe artan bir kitleye sahip oluyor.

Deli anne blog, Deli anneden ince hayat, İnce hayat, Kaşif, Mümine Yıldız, Mümine Yıldız kimdir, Mümine Yıldız instagram, İnce Hayat kitap, Kaşif kitap
Deli anne blog, Deli anneden ince hayat, İnce hayat, Kaşif, Mümine Yıldız, Mümine Yıldız kimdir, Mümine Yıldız instagram, İnce Hayat kitap, Kaşif kitap

Mümine Yıldız’ın Bakış Açısı

O her şeye farklı bir gözle bakan, adeta özünü gören ve görmeye gayret eden biri. Bu yüzden kitaplarında da sık sık doğanın bizim için gizlice sağa sola bıraktığı mesajlardan bahsediyor. Bazen bir ağacın altındadır mektubunuz, bazen bir çiçeğin yaprağında… İşte bu mektupları keşfetme ve sırlara erme becerisini kazanmak için Mümine Yıldız’ın muhteşem yolculuğuna tanık olmak gerekiyor. Bu sayede kendi yolculuğunuzu adlandırabilir ve yolun neresinde olduğunuzu da keşfedebilirsiniz.

İlk kitabı “Deli Anneden İnce Hayat”, raflardaki yerini almış, muhteşem satış rakamlarına ulaşmış ve çok sevilmişken, hemen ardından ikinci kitabı “Kâşif” ile karşımıza çıkmıştır. Büyük bir aşk ile adeta bitmesin isteyerek okunan her bir sayfası insanın ruhuna şifa oluyor. Siz de ruhunuza şifa arıyor, yolculuğunuzda bir yoldaş arıyorsanız, Mümine Yıldız’ın satırlarını yoldaş edinebilirsiniz. Artık Deli Anne bloğu aktif değil, ancak sosyal medyada, özellikle de Instagram üzerinde takip edilebiliyor. Hemen tıklayarak hesabına ulaşabilirsiniz. Kültür ve Sanata dair daha fazla içerik için ise sizi ilgili köşemize alalım. Hem kitaplar, hem filmler, hem de diziler ile ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilirsiniz. Hem Deli Anneden İnce Hayat, hem de Kâşif kitaplarını okumayı ise unutmayın. Mümine Yıldız ile siz de derin bir iç yolculuğa çıkacak, iç dünyanız ile sohbet etme fırsatı bulacaksınız.

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir