Saten Elbise Modelleri – Nasıl Kombinlenir?

Saten elbiseler, 2019 – 2020 trendlerinin en gözdesi… Bu yıl neredeyse herkesin bir saten elbise edindiğini görebiliriz. Üstelik saten abiye modelleri daha çok bilinse de, bu yıl saten günlük yaşamda da karşımıza çıkıyor. Üstelik öyle güzel renklere ve duruşa sahip ki bu elbiseler, göz alıcı ve seksi görünüyorlar. Peki, saten elbise modelleri nelerdir, saten elbiseler nasıl kombinlenir? İşte bu soruların cevaplarını arıyoruz. Hadi başlayalım!

Saten, Saten elbise, Saten elbise modelleri, Saten modası, Saten elbise kombinleme, Saten elbise kombinleri, Saten elbise örnekleri, Saten elbise nasıl giyilir, Saten elbise giymenin püf noktaları, 2019 - 2020 modası, 2019 moda trendleri, 2020 moda trendleri, Saten giymek, Saten abiye, Saten abiyeler
Saten, Saten elbise, Saten elbise modelleri, Saten modası, Saten elbise kombinleme, Saten elbise kombinleri, Saten elbise örnekleri, Saten elbise nasıl giyilir, Saten elbise giymenin püf noktaları, 2019 – 2020 modası, 2019 moda trendleri, 2020 moda trendleri, Saten giymek, Saten abiye, Saten abiyeler

Saten elbise kombinleme

Saten elbise kombilerken, elbisenin star olduğunu unutmamak gerekiyor. Yani hiçbir aksesuar, çanta ya da ayakkabı ile elbise gölgelenmemeli. Bir de doğru iç çamaşırı tercih edilmesi gerekiyor. Saten taşıması marifet isteyen bir kumaştır. Dolayısıyla da saten elbise konusu oldukça hassas bir konu… Saten elbise giydiğiniz zaman, üzerinden iç çamaşırlarınızın görünmediğinden emin olmalısınız. Bir de tercih edeceğiniz rengin, ten renginiz ile uyumlu olması, daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Saten elbise kombinleme konusunun en önemli unsurlarına gelecek olursak, ayakkabı seçimi ile başlayabiliriz. Stilettolar ve zarif topuklu sandaletler tam saten elbiselere göre, son derece seksi görünmenizi sağlayacak seçeneklerdir. Renklerinin de soft olması, elbisenin önüne geçmemesi harika olur. Çanta seçiminde ise oldukça minimalist olmalısınız. Saten elbiseler, minik soft renkli el çantaları ile tamamlanabilirler. Takılarda da yine zarafetinizi devam ettirmeniz gerekiyor. Minik taşlı, ince bir kolye, yine ince ama hafif parıltılı bir bileklik ya da zarif taşlı bir yüzük tercih edilebilir. Kısacası saten elbise giyiliyorsa, diğer tüm unsurlar pasif kalmalıdır.

Saten elbise nasıl giyilir diye soranlara yol gösterecek olan yazımızın sonuna gelirken, sezonun gözde renklerinden olan turuncu nasıl kombinlenir ilgili yazımızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Jean kombinlemenin püf noktaları da günlük yaşamda şık giyinme konusunda oldukça yardımcı olabilir. Moda ve alışveriş kategorimize gözatarak, daha fazla ilham verici içeriğe ulaşabilirsiniz.

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir