Sefirin Kızı Nare’nin Kıyafetleri

Sefirin kızı, son zamanların en gözde dizilerinden biridir. Öyle ki, her bölümü olay oluyor ve her karakter ayrı ayrı merak ediliyor. Bununla birlikte Sefirin Kızı Nare kıyafetleri ile de bir merak konusu… Pek çok kişi Nare’nin elbisesi ya da Nare’nin kabanı gibi aramalar yapıyor ve marka ile fiyat öğrenmek istiyor. Sözü çok uzatmadan sefirin kızı Nare’nin giysilerini inceleyelim, tarzını mercek altına alalım ve ne neredenmiş öğrenelim.

Sefirin kızı, Sefirin kızı nare, Sefirin kızı narenin kıyafetleri, Sefirin kızı narenin giysileri, Sefirin kızı narenin ayakkabısı, Sefirin kızı narenin çizmesi, Sefirin kızı kovboy çizme, Sefirin kızının giysileri, Narenin paltosu, Narenin  trençkotu

Sefirin kızı Nare elbise modelleri ile başlayalım. İlk bölümde gördüğümüz mor bordo salaş elbise Zara marka ve fiyatı 200 TL. Ekru, yakası ipli ve diz altı elbise ise İpekyol’a ait ve fiyatı 899 TL. Sefirin kızı Nare elbiseleri ile beğeniliyor ve elbise seçimlerinin böylesine doğru olması, izleyicinin beğenisini yakalıyor. Elbise modellerinin sonuncusu ise Nare’nin beyaz elbisesi. Aslında gelinlik olan bu kıyafet, Barruslondon markasına ait ve fiyatı 7.000 TL.

Sefirin kızı, Sefirin kızı nare, Sefirin kızı narenin kıyafetleri, Sefirin kızı narenin giysileri, Sefirin kızı narenin ayakkabısı, Sefirin kızı narenin çizmesi, Sefirin kızı kovboy çizme, Sefirin kızının giysileri, Narenin paltosu, Narenin  trençkotu

Sefirin kızı Nare’nin paltoları ise en az elbiseleri kadar beğeniliyor. Öncelikle Nare’nin trençkotu ile başlayalım. İlk bölümde gördüğümüz trençkot, Zara’dan ve fiyatı 500 TL. Nare’nin kürkü ise Mango’dan ve fiyatı 500 TL. Sefirin kızı dizisi kıyafetleri arasında yer alan ve Nare’nin paltoları arasında da en beğenilenlerden biri olan çizgili model, H&M marka ve fiyatı da 600 TL.

Son olarak Nare’nin çizmelerinden söz edelim. Sefirin kızı dizisinin neredeyse her bölümünde Nare’nin ayakkabıları gündem oluyor. Sivri burnu, topuğu ve deri oluşu ile dikkat çeken kahverengi çizmeleri Mango’dan ve fiyatı 350 TL. Nare’nin isyan sahnesinde giydiği beyaz ve topuklu ayakkabılar ise Elle Shoes markasının. Fiyatı ise 200 TL. Son olarak beyaz kovboy çizmelerinden bahsedelim. Nare’nin beyaz çimesi Trendyol’da 500 TL fiyatla karşımıza çıkıyor. Tüm bu bilgilerin yanı sıra Sefirin kızı Nare’nin adı ne anlama geliyor ve diziye dair daha fazla detay için sizi ilgili yazımıza alalım.

Unutmadan dizi severler için Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin gerçek hikâyesine dair içeriğimizi de hatırlatalım. Hemen tıklayarak okuyabilirsiniz.

www.herseyecevap.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir