Yaratıcı Kedi Evleri

Kediler en sıcak dostlarımız… Sık sık kendini bilmezlerin sözleri ya da hareketleri ile karşılaşsak da, onların canilikleri bizim kedilere olan sevgimizde hiçbir azalmaya sebep olamaz. Her dinde her inanışta hayvan sevgisinin ne kadar kıymetli olduğunu unutmamak gerek. Hayvan sevgisi, özel, farklı ve evrensel bir duygudur. İster evimizde onlara yer açalım ister bahçemizde bir yuvaları olsun, ister sokak hayvanları için bir şeyler yapalım… Onlara değer vermek, onları sevmek ve hayatlarını kolaylaştırmak mümkün. Bunun için yaratıcı kedi evlerini derledik.

Yaratıcı kedi evleri, Kedi evi, Kedi evi yapımı, Kedi evi nasıl yapılır, Kedi evi yapımı, Kedi köpek evi, Kedilere ev yapmak, Kedi ağacı, Kedi tırmanma evi, Kedi oyun evi
Yaratıcı kedi evleri, Kedi evi, Kedi evi yapımı, Kedi evi nasıl yapılır, Kedi evi yapımı, Kedi köpek evi, Kedilere ev yapmak, Kedi ağacı, Kedi tırmanma evi, Kedi oyun evi

Görselde de göreceğiniz farklı kedi evi fikirleri, sevimli görünürken aynı zamanda kedilerimize de keyifli bir ortam yaratacaktır. Kedilerimize ihtiyaçlarına cevap veren yaşam alanları sunmamız gerekiyor. Ayrıca bahçemizde kedilerimiz için ya da sokak kedileri için bir kedi evi ya da oyun alanı yapmak istiyorsak da yine ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmamız gerekecektir.

Kedi Evi Yapımı

Yaratıcı kedi evi örnekleri ise sizin için bir ilham olabilir. İster hobbit evi gibi sevimli bir ev yapın, ister oyun alanı ile bir arada olan bir ev, isterseniz de minik ama sevimli bir üçgen ev. Ona vereceğiniz bu yuva, ona kendini iyi hissettirecektir. Ayrıca bu tür kedi evlerini kendi el beceriniz ile yaparsanız çok daha değerli olacaktır. Hele de çocuklarınız varsa, onlarla birlikte bu kedi evi yapmak harika bir fikir olabilir. Hem eğlenecekler, hem becerilerini geliştirecekler, hem de hayvan sevgisini kalplerinin derinliklerinde hissedecekler. Hadi hemen hayal gücünüzü kullanın kendi kedi evi projenizi çizin. Sonra da yapım aşamasına gelin ve kış gelip soğuklar bastırmadan kesi eviniz hazır olsun. Eğer bahçeye ya da mahallenize bu tür bir kedi evi yapacaksanız da yeni sahiplerini bulmaları için acele etmelisiniz.

Kendin Yap yani Do It Yourself projelerinden biri olarak düşünebileceğimiz yaratıcı kedi evleri, unutulmaz bir faaliyet olacak ruhunuza da iyi gelecektir. Daha fazla kendin yap fikri ve projesi için ise sizi ilgili kategorimiz olan DIY – Kendin Yap bölümüne alalım. Eminiz burada size ilham olacak pek çok fikir bulacaksınız.

www.herseyecevap.com

Yaratıcı Kedi Evleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir